Monitorowanie maszyn i ich operatorów

Zwiększ wydajność pracy i zoptymalizuj koszty operacyjne.
Wszystkie Twoje maszyny w jednym panelu.
Skontaktuj sięBezpłatne demo
System MES, monitorowanie maszyn, ebkf manager

Uniwersalny monitoring maszyn

EBKF Manager
Zbieraj informacje o pracy swoich maszyn. Zwiększ wydajność i zmniejsz koszty operacyjne w swojej firmie. Monitoring działa niezależnie do zasady działania, wieku czy producenta maszyny. Wszystkie Twoje maszyny widoczne są w jednym panelu zarządzającym.
Korzyści dla Twojej firmy

CIĄGŁY MONITORING I KONTROLA

System EBKF umożliwia bieżące monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów. Dzięki kartom zbliżeniowym pracownicy mogą uruchamiać tylko ten sprzęt, do którego mają uprawnienia. Od teraz możesz zbierać wiele przydatnych informacji o pracy swoich maszyn, które będą systematycznie zmniejszać koszty operacyjne oraz zwiększać wydajność pracy i bezpieczeństwo.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

EFEKTYWNOŚĆ PRACY MASZYN I ICH OPERATORÓW

Dzięki modułom EBKF łatwo dowiesz się, z których urządzeń korzysta wybrany pracownik. Zobaczysz, ile czasu mu to zajmuje i czy w ogóle powinien to robić. Gdy ktoś zniszczy maszynę- Ty od razu będziesz wiedzieć kto to zrobił. Po jakimś czasie będziesz też w stanie stwierdzić, które maszyny są zbędne, a które nadmiernie używane.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

OSZCZĘDNOŚCI LICZONE W TYSIĄCACH

Dzięki monitoringowi istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo zniszczenia i nadmiernego zużycia sprzętu. Nie ma też możliwości niezauważonego wyniesienie urządzeń poza teren firmy. Do tego analiza statystyk pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na prądzie oraz wyeliminować zbędne i nieefektywne maszyny.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

STATYSTYKI DLA SZEFA ;)

  • Szybkie i przejrzyste raporty dla kierowników.
  • Przydatne dane na temat użytkowania maszyn i pracy wszystkich pracowników.
  • Automatyczne raporty zużycia prądu poszczególnych urządzeń.
POZNAJ SZCZEGÓŁY

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO- ALARMY!

Można zweryfikować wiele reguł bezpieczeństwa, które włączą ALARMY. Dostaniesz powiadomienie na przykład wtedy, gdy maszyna jest zbyt mało efektywna lub gdy opuści wyznaczony teren. System może też ostrzegać przed awarią. Czujnik analizuje zmiany poboru prądu i wysyła ostrzeżenie, gdy coś jest nie tak z maszyną. Z Twojej firmy nigdy nic nie zginie, gdyż każde urządzenie jet monitorowane via GPS. Geofancing sprawia, że można z nich korzystać tylko w wyznaczonej lokalizacji.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

  • intuicyjny panel użytkownika.
  • Niezawodny sprzęt i aplikacje EBKF.
  • Wsparcie techniczne i szkolenia
POZNAJ SZCZEGÓŁY

Jakie maszyny monitorujemy?

Monitorowanie pracy maszyn CNC

Maszyny CNC i linie produkcyjne

Szacuje się, że jeszcze 85% maszyn nie zbiera danych. Niech Twoje maszyny zaczną mówić i wprowadź swoją firmę w erę Przemysłu 4.0.

EBKF Manager Monitoring spawalniczy

Spawarki

Twoi spawacze są najdroższą częścią łańcucha produkcji, zadbaj o ich efektywność, żeby zoptymalizować zwiększyć wydajność swojej firmy.

Monitorowanie wózków widłowych

Wózki widłowe i podnośniki

„Mamy za mało sztaplarek”- nasi klienci zbyt często słyszeli to zdanie, podłącz monitoring i zweryfikuj realne wykorzystanie sprzętu.

Drukarnie

Zbadaj jak wydajnie pracują Twoje falcerki, sztance i inne maszyny drukarskie. Zwiększ efektywność pracy i zacznij zarabiać więcej!

Monitorowanie pracy maszyn sprzątających

Maszyny sprzątające

Na trudnym rynku liczą się szczegóły, które pomogą zdobyć Twojej firmie przewagę konkurencyjną- pomożemy Ci w tym.

Monitorowanie maszyn

Wszystkie maszyny, które wykorzystują prąd

Monitoruj pracę maszyn, zwiększ wydajność i zoptymalizuj koszty operacyjne.

Monitorowanie pracy maszyn specjalistycznych

Maszyny budowlane

Sprawdź czy maszyny pracują tyle ile powinny oraz czy są we właściwym miejscu.

Monitorowanie maszyn budowlanych

Maszny specjalistyczne

Czy jesteś pewny gdzie są Twoje i czy robią co do nich należy? Zweryfikuj, czy nie jesteś w stanie osiągnąć większych oszczędności.

Monitorowanie maszyn leśnych

Maszyny rolnicze i leśne

Będziesz w stanie z biura sprawdzić czy Twoje maszyny i ich operatorzy robią to co do nich należy

i wiele innych....

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ USŁUGĘ EBKF MANAGER?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

WYBRANE FUNKCJONALNOŚCI

MOŻLIWOŚĆ WDROŻENIA MONITORINGU NA KAŻDEJ MASZYNIE

Nie ważne czy chcesz monitorować linię produkcyjną, maszynę CNC, spawarkę czy wózek widłowy. Wszystkie Twoje maszyny są widoczne w jednym miejscu. Moduły monitorujące EBKF Box można zamontować na każdej maszynie niezależnie od zasady działania, producenta czy jej wieku.

Uniwersalny monitoring maszyn
Podgląd na wydajność maszyn

PODGLĄD NA DANE ONLINE

Dane na temat pracy maszyn są nieustannie aktualizowane. Dzięki czemu masz na żywo informacje o tym co się dzieje.

Automatyzacja raportów pracy maszyn

AUTOMATYZACJA
RAPORTÓW PRACY

Nie trać czasu na codzienne logowanie się do systemu w celu weryfikacji, automatyczne raporty pracy mogą każdego dnia lądować na Twoim mailu. Raportowanie i monitorowanie procesu produkcji jest czasochłonne, od teraz zautomatyzujesz tą czynność.

AUTOMATYCZNA ALARMY

Dzięki ustawieniu automatycznych alarmów o nieprawidłowościach takich jak na przykład: za niska wydajność pracy, opuszczenie obszaru pracy czy nie autoryzowane użycie maszyny, nie tracisz czasu na „ręczną" weryfikację tego co się dzieje. Jesteś automatycznie powiadamiany jak coś jest nie tak. Logujesz się do systemu kiedy faktycznie zachodzi taka potrzeba.  Dzięki EBKF Manager monitorowanie produkcji działa bez Twojego zaangażowania.

Automatyzacja alarmów na temat pracy maszyn i ich operatorów
Dedykowane raporty dotyczące monitoringu maszyn

DEDYKOWANE RAPORTY

Jesteś zmuszony dostosować swój biznes do dostępnego oprogramowania? Nie z EBKF Manager. Jesteśmy w stanie dopasować produkt do Twoich potrzeb.

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się

Ostatnie artykuły

Dlaczego warto z nami współpracować

Monitorowanie Maszyn

Odpowiednie zarządzanie maszynami odgrywa niezwykle ważną rolę, wpływają na efektywność danego rozwiązania. Monitorowanie Maszyn pozwala mieć pełen wgląd do informacji, które są niezbędne, by ocenić ich stan czy postęp produkcji.

Wykorzystując nowoczesne rozwiązania, jesteśmy przekonani, iż transformacje cyfrowe EBKF, stanowią bardzo dobry wybór absolutnie dla wszystkich właścicieli parków maszynowych.

Telemetria maszyn, bo na tym należy się tutaj skupić szczególnie, określa sposób zbierania wszelkich danych z urządzeń do centralnego systemu, który to określany jest jako system MES.

To właśnie jego zadaniem jest przetwarzanie, jak również i analizowanie pozyskiwanych informacji. To, co stanowi tutaj kluczowe znaczenie to przede wszystkim bezprzewodowa praca takiego właśnie rozwiązania. Dziś maszyny mogą się wzajemnie między sobą komunikować, bez udziału człowieka. Mogą wysyłać informacje, analizować swoją pracę od razu podając wynik. Takie nowoczesne technologie to przyszłość wielu gałęzi przemysłowych. 

Transformacje cyfrowe z wykorzystaniem IoT

Niezbędnymi elementami, dla każdej z osób chcącej wykorzystać transformacje cyfrowe są systemy MES i telemetrii. To właśnie stanowi rzecz najważniejszą, aby móc zagwarantować klientom pożądany przez nich efekt.

Jedno jest pewne - monitorowanie maszyn to klucz do osiągnięcia sukcesu w wielu branżach i przy zastosowaniu różnego rodzaju maszyn. Sięgając po MES system, mogą Państwo wszystko w pełni kontrolować i analizować na bieżąco. Państwo wybierają więc systemy telemetrii, a my robimy wszystko, co w naszej mocy, by uzyskać upragniony efekt dla potrzeb konkretnego klienta. 

Automatyczny monitoring maszyn

Automatyczne monitorowanie pracy maszyn to potęga, w jaką warto zainwestować i która jest w stanie dać wielu odbiorcom naprawdę bardzo duże korzyści. Poprzez takie rozwiązanie można zapewnić sobie utrzymania ruchu, pełną kontrolę nad maszyną i oszacowanie terminu zakończenia pracy na konkretnym sprzęcie.

Wystarczy dobre, oprogramowanie SCADA, następnie system OEE MES, a w końcu sprawne odczytywanie niezbędnych informacji. Z taką inwestycją, modernizacja maszyn jest jak najbardziej możliwa. Wystarczy dobry integrator, by całość działała tak jak należy.