Monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów

Zwiększ wydajność pracy oraz zoptymalizuj koszty operacyjne
Skontaktuj sięBezpłatne demo
Poznaj nasze autorskie rozwiązanie
EBKF Manager
Zbieraj informacje o pracy swoich maszyn. Zwiększ wydajność i zmniejsz koszty operacyjne w swojej firmie. Monitoring działa niezależnie do zasady działania, wieku czy producenta maszyny.

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE MOŻLIWE DO WDROŻENIA NA KAŻDEJ MASZYNIE

Moduły monitorujące EBKF Box można zamontować na każdej maszynie niezależnie od zasady działania, producenta czy jej wieku. Wystarczy, że maszyna wykorzystuje do pracy prąd elektryczny.

CIĄGŁY MONITORING

System EBKF umożliwia bieżące monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów. Dzięki zbliżeniowym kartom RFID pracownicy mogą uruchamiać tylko ten sprzęt, do którego mają uprawnienia. Od teraz możesz zbierać wiele przydatnych informacji o pracy swoich maszyn, które będą systematycznie zmniejszać koszty operacyjne oraz zwiększać wydajność pracy i bezpieczeństwo.

WIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ PRACY MASZYN I ICH OPERATORÓW

Dzięki modułom EBKF Box łatwo dowiesz się, z których urządzeń korzysta wybrany pracownik. Zobaczysz, ile czasu mu to zajmuje i czy w ogóle powinien to robić. Gdy ktoś zniszczy maszynę- Ty od razu będziesz wiedzieć kto to zrobił. Po jakimś czasie będziesz też w stanie stwierdzić, które maszyny są zbędne, a które nadmiernie używane.

AUTOMATYZACJA
RAPORTÓW PRACY

Nie trać czasu na codzienne logowanie się do systemu w celu weryfikacji, automatyczne raporty pracy mogą każdego dnia lądować na Twoim mailu.

WIĘKSZA KONTROLA

Można zweryfikować wiele zachowań. Dostaniesz powiadomienie na przykład wtedy, gdy maszyna jest zbyt mało efektywna lub gdy opuści wyznaczony teren. System może też ostrzegać przed awarią. Czujnik analizuje zmiany poboru prądu i wysyła ostrzeżenie, gdy coś jest nie tak z maszyną. Z Twojej firmy nigdy nic nie zginie, gdyż każde urządzenie jet monitorowane również via GPS.

STATYSTYKI DLA SZEFA ;)

1. Szybkie i przejrzyste raporty.
2. Przydatne dane na temat użytkowania maszyn i pracy wszystkich pracowników.
3. Przyjazny interfejs użytkownika
4.Niezawodny sprzęt i aplikacja EBKF

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przetestuj darmową wersję systemu

CHCESZ WYPRÓBOWAĆ USŁUGĘ EBKF MANAGER?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Jakie branże obsługujemy?

Maszyny sprzątające

Na trudnym rynku liczą się szczegóły, które pomogą zdobyć Twojej firmie przewagę konkurencyjną- pomożemy Ci w tym.

Maszyny budowlane

Sprawdź czy maszyny pracują tyle ile powinny oraz czy są we właściwym miejscu.

Maszyny przemysłowe

Szacuje się, że jeszcze 85% maszyn nie zbiera danych. Niech Twoje maszyny zaczną mówić i wprowadź swoją firmę w erę Przemysłu 4.0.

Maszyny rolnicze

Czy jesteś pewny gdzie są Twoje i czy robią co do nich należy? Zweryfikuj, czy nie jesteś w stanie osiągnąć większych oszczędności.

Maszyny leśne

Będziesz w stanie z biura sprawdzić czy Twoje maszyny i ich operatorzy robią to co do nich należy

Spawarki

Twoi spawacze są najdroższą częścią łańcucha produkcji, zadbaj o ich efektywność, żeby zoptymalizować zwiększyć wydajność swojej firmy.

Samochody

Posiadasz pracowników terenowych? Pomożemy Ci zoptymalizować zużycie paliwa, sprawdzić lokalizację i trasy pojazdów, a także zwiększyć kulturę jazdy kierowców.

Wózki widłowe

„Mamy za mało sztaplarek”- nasi klienci zbyt często słyszeli to zdanie, podłącz monitoring i zweryfikuj realne wykorzystanie sprzętu.

Wszystkie inne maszyny, które wykorzystują prąd

Monitoruj pracę maszyn, zwiększ wydajność i zoptymalizuj koszty operacyjne.

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się