Monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów

Zwiększ wydajność pracy i zoptymalizuj koszty operacyjne.
Wszystkie Twoje maszyny w jednym panelu.
Skontaktuj sięBezpłatne demo
Poznaj najlepsze rozwiązanie do monitorowania pracy maszyn
EBKF Manager
Zbieraj informacje o pracy swoich maszyn. Zwiększ wydajność i zmniejsz koszty operacyjne w swojej firmie. Monitoring działa niezależnie do zasady działania, wieku czy producenta maszyny. Wszystkie Twoje maszyny widoczne są w jednym panelu zarządzającym.

Korzyści dla Twojej firmy

CIĄGŁY MONITORING I KONTROLA

System EBKF umożliwia bieżące monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów. Dzięki kartom zbliżeniowym pracownicy mogą uruchamiać tylko ten sprzęt, do którego mają uprawnienia. Od teraz możesz zbierać wiele przydatnych informacji o pracy swoich maszyn, które będą systematycznie zmniejszać koszty operacyjne oraz zwiększać wydajność pracy i bezpieczeństwo.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

EFEKTYWNOŚĆ PRACY MASZYN I ICH OPERATORÓW

Dzięki modułom EBKF łatwo dowiesz się, z których urządzeń korzysta wybrany pracownik. Zobaczysz, ile czasu mu to zajmuje i czy w ogóle powinien to robić. Gdy ktoś zniszczy maszynę- Ty od razu będziesz wiedzieć kto to zrobił. Po jakimś czasie będziesz też w stanie stwierdzić, które maszyny są zbędne, a które nadmiernie używane.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

OSZCZĘDNOŚCI LICZONE W TYSIĄCACH

Dzięki monitoringowi istnieje o wiele mniejsze prawdopodobieństwo zniszczenia i nadmiernego zużycia sprzętu. Nie ma też możliwości niezauważonego wyniesienie urządzeń poza teren firmy. Do tego analiza statystyk pozwoli Ci znacznie zaoszczędzić na prądzie oraz wyeliminować zbędne i nieefektywne maszyny.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

STATYSTYKI DLA SZEFA ;)

  • Szybkie i przejrzyste raporty dla kierowników.
  • Przydatne dane na temat użytkowania maszyn i pracy wszystkich pracowników.
  • Automatyczne raporty zużycia prądu poszczególnych urządzeń.
POZNAJ SZCZEGÓŁY

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO- ALARMY!

Można zweryfikować wiele reguł bezpieczeństwa, które włączą ALARMY. Dostaniesz powiadomienie na przykład wtedy, gdy maszyna jest zbyt mało efektywna lub gdy opuści wyznaczony teren. System może też ostrzegać przed awarią. Czujnik analizuje zmiany poboru prądu i wysyła ostrzeżenie, gdy coś jest nie tak z maszyną. Z Twojej firmy nigdy nic nie zginie, gdyż każde urządzenie jet monitorowane via GPS. Geofancing sprawia, że można z nich korzystać tylko w wyznaczonej lokalizacji.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

  • intuicyjny panel użytkownika.
  • Niezawodny sprzęt i aplikacje EBKF.
  • Wsparcie techniczne i szkolenia
POZNAJ SZCZEGÓŁY

Jakie maszyny monitorujemy?

Maszyny sprzątające

Na trudnym rynku liczą się szczegóły, które pomogą zdobyć Twojej firmie przewagę konkurencyjną- pomożemy Ci w tym.

Maszyny budowlane

Sprawdź czy maszyny pracują tyle ile powinny oraz czy są we właściwym miejscu.

Maszyny CNC i linie produkcyjne

Szacuje się, że jeszcze 85% maszyn nie zbiera danych. Niech Twoje maszyny zaczną mówić i wprowadź swoją firmę w erę Przemysłu 4.0.

Maszny specjalistyczne

Czy jesteś pewny gdzie są Twoje i czy robią co do nich należy? Zweryfikuj, czy nie jesteś w stanie osiągnąć większych oszczędności.

Maszyny rolnicze i leśne

Będziesz w stanie z biura sprawdzić czy Twoje maszyny i ich operatorzy robią to co do nich należy

Spawarki

Twoi spawacze są najdroższą częścią łańcucha produkcji, zadbaj o ich efektywność, żeby zoptymalizować zwiększyć wydajność swojej firmy.

Drukarnie

Zbadaj jak wydajnie pracują Twoje falcerki, sztance i inne maszyny drukarskie. Zwiększ efektywność pracy i zacznij zarabiać więcej!

Wózki widłowe i podnośniki

„Mamy za mało sztaplarek”- nasi klienci zbyt często słyszeli to zdanie, podłącz monitoring i zweryfikuj realne wykorzystanie sprzętu.

Wszystkie maszyny, które wykorzystują prąd

Monitoruj pracę maszyn, zwiększ wydajność i zoptymalizuj koszty operacyjne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie pomożemy zoptymalizować pracę Twojej firmy

CHCESZ ZA DARMO WYPRÓBOWAĆ USŁUGĘ EBKF MANAGER?

TELEFON KONTAKTOWY

+48 607 731 817

ADRES EMAIL

office@ebkf.eu

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

WYBRANE FUNKCJONALNOŚCI

MOŻLIWOŚĆ WDROŻENIA MONITORINGU NA KAŻDEJ MASZYNIE

Nie ważne czy chcesz monitorować linię produkcyjną, maszynę CNC, spawarkę czy wózek widłowy. Wszystkie Twoje maszyny są widoczne w jednym miejscu. Moduły monitorujące EBKF Box można zamontować na każdej maszynie niezależnie od zasady działania, producenta czy jej wieku.

PODGLĄD NA DANE ONLINE

Dane na temat pracy maszyn są nieustannie aktualizowane. Dzięki czemu masz na żywo informacje o tym co się dzieje.

AUTOMATYZACJA
RAPORTÓW PRACY

Nie trać czasu na codzienne logowanie się do systemu w celu weryfikacji, automatyczne raporty pracy mogą każdego dnia lądować na Twoim mailu.

AUTOMATYCZNA ALARMY

Dzięki ustawieniu automatycznych alarmów o nieprawidłowościach takich jak na przykład: za niska wydajność pracy, opuszczenie obszaru pracy czy nie autoryzowane użycie maszyny, nie tracisz czasu na „ręczną" weryfikację tego co się dzieje. Jesteś automatycznie powiadamiany jak coś jest nie tak. Logujesz się do systemu kiedy faktycznie zachodzi taka potrzeba.

DEDYKOWANE RAPORTY

Jesteś zmuszony dostosować swój biznes do dostępnego oprogramowania? Nie z EBKF Manager. Jesteśmy w stanie dopasować produkt do Twoich potrzeb.

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się