Automatyzacja procesów biznesowych

Przekształć swoje procesy biznesowe w cyfrowe i przygotuj swoją firmę na pracę niezależnie od panujących warunków
Skontaktuj się
JobRouter® jest potężną i elastyczną platformą, która pomaga przedsiębiorstwom w digitalizacji i automatyzacji wszelkich procesów biznesowych i administracyjnych wewnątrz Twojej organizacji.

Połącz swoje procesy, dane i dokumenty w całym przedsiębiorstwie za pomocą szybkich do stworzenia i dostosowania do Twoich potrzeb przepływów pracy. Wykorzystaj prawdziwy potencjał Twojej firmy dzięki cyfrowej platformie automatyzacji procesów JobRouter®.

Łatwość użycia

Dzięki JobRouter możliwe jest tworzenie wydajnych aplikacji typu workflow - bez konieczności programowania. Od prostych usprawnień procesów do skomplikowanych przepływów pracy, właściciele procesów, projektanci, administratorzy i użytkownicy szybko poczują się pewnie w swojej zdolności do oswajania złożoności i uzyskania kontroli nad procesami.

Nie musisz umieć programować, ani posiadać wyspecjalizowanego zespołu IT. W ciągu kilku minut sam jesteś w stanie stworzyć proces z internetowym interfejsem użytkownika w postaci strony WWW.

Automatyzacja każdego procesu i reguły biznesowej

Przekształć wszelkie ręczne procedury jak odbywające się na papierze w zautomatyzowane, spójne, przejrzyste i wydajne przetwarzanie wniosków, formularzy, raportów serwisowych, faktur, wniosków i każdej innej „papierowej” sprawy. Połączenie procesów i systemów zwiększy kontrolę nad organizacją.

Cyfrowe zarządzanie procesami przyśpieszy przetwarzanie dużej ilości „spraw” w ciągu dnia i ułatwi komunikację między oddzielnymi jednostkami w organizacji.

Elastyczna platforma, którą
w 100% dostosujesz do swoich potrzeb

Każda firma działa w swój unikalny sposób. Nie zmieniaj swojej organizacji pracy, żeby dostosować się do istniejącego oprogramowania, ale szybko dostosuj oprogramowanie do Twojej firmy. Możesz łatwo zintegrować się z już istniejącym w Twojej firmie oprogramowaniem.

Szybki zwrot z inwestycji

W przeciwieństwie do innych produktów o wysokich kosztach licencyjnych i operacyjnych lub dedykowanego oprogramowania, JobRouter może być wdrożony szybko, skalowalnie i ekonomicznie na Twojej infrastrukturze lub w chmurze obliczeniowej.

Uzyskaj zwinność biznesową dzięki elastycznym procesom

Łatwe dostosowywanie procesów do zmieniającego się otoczenia biznesowego:

  • Szybkie zmiany istniejących procesów
  • Nowe procesy mogą być szybko wdrażane w celu wykorzystania nadarzających się możliwości.
  • Procesy mogą być oceniane i ulepszane w ramach codziennych operacji
  • Inteligentne formularz i dynamiczna kontrola przepływu dostosowuje się do rzeczywistych potrzeb biznesowych

Historia sukcesu

Zobacz jakie korzyści odniósł jeden z naszych klientów po wdrożeniu oprogramowania JobRouter

Proces wdrożenia

Analiza

Analizujemy Twoje potrzeby i mapujemy pierwsze procesy. Dostarczamy Ci pełną dokumentację razem z wyceną przed rozpoczęciem prac.

Krótka pętla

Po akceptacji analizy, działamy w krótkiej pętli dostarczając Ci wyniki naszych prac tak często jak to możliwe.

Wsparcie powdrożeniowe

Po zakończeniu projektu nie zostawiamy Ciebie samego. Jesteśmy dla Ciebie dostępnie i chętnie udzielimy Ci wsparcia.

Porozmawiajmy o współpracy

Wysyłając formularz akceptujesz naszą Politykę Prywatności.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu