Artykuły

Najnowsze wpisy

Dlaczego cyfryzacja jest szczególnie ważna w czasie kryzysu

Mamy nadzieję, że jesteście dobrze wyposażeni cyfrowo. Jeśli nie: najlepiej zacząć od dzisiaj.

Jak oszczędzić nawet 40 tys. złotych na jednej maszynie w firmie.

Artykuł opisuje w jaki sposób firma zajmująca się utrzymanie obiektów, dzięki świadomości jak pracują urządzenia może potencjalnie oszczędzić 40 000 zł na jednej maszynie. Nie było by to możliwe przy braku monitoringu. Jesteśmy przekonani, że monitoring pracy maszyn i ich operatorów przyniesie wymierne korzyści również w innych branżach.

Monitoring maszyn sprzątających w firmie Clar System

Poznańska hala magazynowa oraz handlowa, znanego producenta mebli, wypełniona jest inteligentnymi maszynami sprzątającymi.

Aplikacja do płatności na myjniach samochodowych BE LOYAL

BE LOYAL to stworzona dla właścicieli myjni platforma rozliczeniowa, dostępna z aplikacji na telefon lub przez stronę www.

Największe wdrożenie monitoringu spawalniczego w Europie

Mieliśmy przyjemność wykonać największe wdrożenie systemu monitorowania spawarek w Europie. Zachęcamy do zapoznania się z Szczegółami

Case study: wdrożenie monitoringu maszyn w firmie Metal System

Zastanawiacie się, czy wdrożenie monitoringu maszyn ma sens? Przeczytajcie jak udało się zwiększyć wydajność pracy maszyn o 112% w 3 miesiące.

Spotkajmy się na targach ISSA 2018

Podczas największych targów branży związanej ze środkami czystości mamy zamiar zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązanie – EBKF Fleet Manager.