Spotkajmy się na targach ISSA 2018

Podczas największych targów branży związanej ze środkami czystości mamy zamiar zaprezentować nasze innowacyjne rozwiązanie – EBKF Fleet Manager.

Amsterdamie, jesteś na to gotowy?

Impreza ISSA Interclean ma swoją bogatą tradycję. Już od 1967 r. na amsterdamskie targi branży związanej ze środkami czystości przybywają ludzie z ponad stu krajów! Dlaczego akurat tam? Bo można dowiedzieć się o wielu branżowych nowościach, porozmawiać o przyszłości biznesu, zapoznać się z dorobkiem firm z różnych kontynentów.

Program, który daje wiele korzyści

Będziemy tam oczywiście i my! Z ogromną przyjemnością zaprezentujemy nasz nowy projekt – EBKF Fleet Manager. Jak działa ten innowacyjny system?

W każdym urządzeniu (np. zmywarce) instaluje się specjalną płytkę. Na niej gromadzone są wszystkie informacje o maszynie, które nas interesują. Mogą to być np. dane o czasie pracy urządzenia i lokalizację osób, które z nich korzystają. Potem, za pomocą Internetu, informacje zgromadzone na płytkach transmitowane są do programu stworzonego w chmurze obliczeniowej.  Tam są przetwarzane i analizowane.

Wszystkie dane są widoczne w specjalnej aplikacji. Można z niej korzystać za pomocą komputera, tabletu czy smartfona i – w czasie rzeczywistym – śledzić informacje, które są pokazywane w atrakcyjnej formie wykresów.

Przynosi to firmie wiele korzyści. Jakie? Chodzi o rozliczanie pracowników za dokładny czas pracy, obniżenie kosztów produkcji, optymalizację procesów służących wydajności pracy.

Czekamy na wasze odwiedziny!

Nasze stoisko (408) znajdzie się w hali nr 7. Czekamy tam na was we wtorek 15 maja (od godz. 10 do 17.30), środę 16 maja (od godz. 10 do 17.30), czwartek 17 maja (od godz. 10 do 17.30) i piątek 18 maja (od godz. 10 do 15).

Przyjdźcie i porozmawiajcie z nami! Bo EBKF Fleet Manager to rozwiązanie, które jest tego warte!