Artykuły

Najnowsze wpisy

Ulga na cyfryzację i automatyzację przedsiębiorstw

Zastanawiasz się jak sfinansować wdrożenie rozwiązań Przemysłu 4.0 i Internetu Rzeczy u siebie w firmie? Ministerstwo Finansów zapowiedziało nowa możliwość uzyskania zwrotu z określonych inwestycji ma być dostępna już od 1 stycznia 2021 r. Więcej informacji w poniższym artykule.

6 korzyści wynikających z monitorowania maszyn

Zastanawiasz się jakie korzyści uzyskasz dzięki monitoringowi maszyn i ich operatorów? Zapraszamy do szybkiego podsumowania.

5 kroków migracji Twoich maszyn do PRZEMYSŁU 4.0

Sposób wejścia w Przemysł 4.0 będzie zależeć od tego, na ile dotychczasowe systemy i zasoby w obrębie hal produkcyjnych są zintegrowane z platformami online. Wynika to z faktu, że duży odsetek przedsiębiorstw nadal opiera się na starszych systemach i urządzeniach w celu zaspokojenia potrzeb produkcyjnych. Badanie wykazało, że 76% decydentów przyznaje, że stare systemy utrzymują swoje dane w tajemnicy, co znacznie utrudnia automatyzację i zwiększenie efektywności operacyjnej.

Smart technologie dla biznesu

Rosnąca globalizacja, dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe oraz coraz silniejsza konkurencja, wymuszają na organizacjach nieustanny rozwój oraz inwestycje w nowe technologie. Choć mogłoby się wydawać, że zinformatyzowane już systemy są optymalne i dość wydajne, to w biznesie brak rozwoju może oznaczać nieuchronny regres.

Co należy zrobić zanim zdecydujesz się na wdrożenie systemu monitorowania maszyn

Rosnąca globalizacja, dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe oraz coraz silniejsza konkurencja, wymuszają na organizacjach nieustanny rozwój oraz inwestycje w nowe technologie.

Infografika o przemysłowym internecie rzeczy (IIoT)

Uważamy, że nigdy za mało infografik, a szczególnie na tak ciekawe tematy jak rynek IIoT. Zapraszamy do zapoznania się.

Odkryj korzyści zdalnego MONITOROWANIA SPAWAREK I SPAWACZY, dzięki inteligentnej technologii EBKF i systemowi REJS MOST.

Zastanawiasz się jaki sens miałoby monitorowanie pracy spawacza? Intryguje Cię jak można to zrobić? Czy w ogóle jest to możliwie? Czytając artykuł dowiesz się dlaczego warto wdrożyć taką technologię, oraz jak zrobić to dobrze.

Twoja maszyna może być smart!

Coraz popularniejsze w dzisiejszych czasach stają się “inteligentne” sprzęty gospodarstwa domowego. W wielu polskich domach można już znaleźć smart telewizor, lodówkę czy pralkę. Co zaskakujące w większym stopniu smart rozwiązania zagościły w polskich domach aniżeli w rodzimych przedsiębiorstwach.