Transformacje cyfrowe z IoT

Przenieś swoją organizację na kolejny poziom

Pomagamy kompleksowo zoptymalizować koszty operacyjne i zwiększ efektywność Twojej firmy. Ułatwimy Ci pracę z dowolnego miejsca na świecie.
Zobacz ofertę

EBKF Manager

Sprawdź naszą aplikacje do monitorowania maszyn
Przetestuj system
Bezpieczeństwo
Nasi klienci wiedzą, że dane to najważniejsze aktywa firmy, dlatego ze szczególną uwagą dbamy o ich spójność i bezpieczeństwo
Niezawodność
Wiemy jak ważne jest nieprzerwane działanie organizacji naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby nasze rozwiązanie były dostępne 24/7

Usługi

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów, dlatego wszystkie nasze usługi wykonujemy rzetelnie i z należytą starannością.

Monitorowanie pracy maszyn i ich operatorów

Zbieraj informacje o pracy swoich maszyn. Zwiększ wydajność i zmniejsz koszty operacyjne w swojej firmie. Monitoring maszyn i ich operatorów działa niezależnie do zasady działania, wieku czy producenta urządzenia.
 • Intuicyjny panel
 • Niezawodny sprzęt
 • Wsparcie techniczne
  i szkolenie
Zobacz ofertę

Efektywne monitorowanie zużycia energii

Dzięki monitoringowi zużycia energii elektrycznej oraz wody jesteś w stanie zaoszczędzić nawet do 28% kosztów mediów rocznie.
 • Przyjazny panel
 • Sprawdzony sprzęt
 • Wsparcie techniczne
Zobacz ofertę

Automatyzacja procesów biznesowych

Przekształć swoje procesy biznesowe w cyfrowe. Szybkie wdrożenie w 100% dostosowane do Twoich potrzeb. Wdrożenie platformy JobRouter® przyśpieszy i usprawni przepływ procesów w Twojej organizacji.
 • Pożegnaj zalew papieru
 • Dostępna aplikacja mobilna
Zobacz ofertę

Dedykowane rozwiązania płatnicze

Usprawnij proces płacenia za Twoje usługi. Nieważne czy prowadzisz parking, myjnię samochodową, klub fitness czy posiadasz automaty vendingowe - pomożemy Ci stworzyć dedykowane rozwiązanie integrujące aplikację mobilną i fizyczne urządzenie.
 • Brak oszustw i kradzieży
 • Automatyczne fakturowanie
Zobacz ofertę

Doskonałe rekomendacje

Wspólnie z EBKF prowadziliśmy testy monitoringu procesu spawania. System EBKF spełnił stawiane przed nim oczekiwania. Rekomendujemy rozwiązania i współpracę z firmą EBKF.

Przemysław Cukrowski

STALKON SP. Z O.O.

Prowadzimy stały monitoring spawarek z zastosowaniem systemu EBKF. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z EBKF dlatego z pełnym przekonaniem polecamy Państwu usługi tej firmy.

Marek Hubczeńko

REMAK S.A.

Zainstalowanie systemu EBKF Manager na naszych spawarkach to nie był strzał w 10, to był strzał w 11.

Andrzej WIaderny

Prezes Metal-System

Firma EBKF w sposób wzorowy zmapowała nasze procesy biznesowe i odwzorowała je w platformie JobRouter. Dzięki temu zoptymalizowaliśmy koszty i podnieśliśmy efektywność pracy całej naszej firmy.

Piotr Andrzejewski

Prezes BKF Myjnie Bezdotykowe

Potwierdzamy skuteczność oraz przydatność rozwiązania przy monitorowaniu efektywności pracy urządzeń i operatorów. System EBKF Fleet Manager spełnił nasze oczekiwania i dawał możliwość analizy pracy spawarek oraz spawaczy.

Karol Stefański

JVP Steel, Welding Engineer

Stworzona na nasze zlecenie aplikacja płatnicza spełnia nasze oczekiwania. Realizacja projektu z EBKF odbywała się w sposób profesjonalny. Z czystym sumieniem polecamy współpracę z EBKF.

Fredrik Prans

Washstop, Członek zarządu